דף הבית » הסיפור שלנו

נגריית אזולאי שמעון: הסיפור שלנו

את הנגרייה שלנו, אבא (שמעון) הקים בחדרה בעשר אצבעות בשנת 1973 כשהיה בן 27 בלבד, לאחר שעבד בתחום מספר שנים קודם לכן, התמקצע והתקדם.

עם השנים, הנגריה הלכה והתפתחה ומעגל הלקוחות הנאמנים שלנו הלך וגדל. זו לא תהיה קלישאה לומר שדורות שלמים אכלו במטבחים שאבא שלנו ייצר ותלמידים עדיין מחזירים ספרים לספריות שיוצרו על ידיו לפני שנים רבות.

הזמנים השתנו, ועם הופעתן של חנויות לרהיטים זולים בהרכבה עצמית, נהיה יותר ויותר מאתגר להמשיך לעשות נגרות "כמו של פעם". אבל אבא לא ויתר. התשוקה לנגרות איכותית ומשובחת המשיכה לבעור ואבא הוכיח לכולם שלנגרות מקצועית וללא פשרות תמיד יהיה מקום.

רועי הצטרף לאבא ולנגרייה לפני מספר שנים ולמד את סודות המקצוע מאבא. רועי מביא נקודת מבט רעננה לנגריה ומשלב כלים מודרניים להדמיות תלת מימדיות, עיצוב ותכנון בתהליך הייצור.

יחד, אבא ורועי מעצבים, מתכננים, מודדים, מנסרים, מדביקים, משייפים ומרכיבים רהיטים ייחודיים, שימושיים ומופלאים ללקוחות הנאמנים שלנו ומוכיחים שנגרות יכולה להיות איכותית אך גם מודרנית ויפה.

שמעון אזולאי

עם נסיון של 50 שנה בתחום, שמעון חי ונושם נגרות (וגם קצת נסורת לפעמים).

בין רהיט לרהיט, שמעון הספיק לקבל עיטור מופת במלחמת ששת-הימים, לשחק כדורגל מקצועי בנבחרת של חדרה, להיות אבא מסור ל- 4 ילדים ולפנק 7 נכדים.

בזמנו הפנוי אוהב לטייל, לבשל ולראות סרטי תעודה.

רועי אזולאי

רועי אזולאי

כנראה שגם נגרות עוברת בתורשה!

רועי, שכולם חשבו שיבחר בתחום המחשבים, הפתיע ובחר ללכת בעקבות אבא (והלב) ולהכנס לעולם הנגרות המופלא (והתובעני).

כשהוא לא מנגר, רועי אוהב לעשן בשר, לדוג וללכת לים.

רועי הוא בעל למיכל אבא לשתי בנות מופלאות ופקחיות – עלמה ורומי, שנהנות לדגמן רהיטים חדשים שאבא שלהן מייצר.